Twoja przeglądarka jest stara i nie obsługuje tej strony w poprawnym formacie.
Proszę zaktualizować przegladarkę do nowszej wersji lub wybrać inną z listy poniżej.

FierFox Google Chrome Opera Internet Explorera Safari
Wersja dla niedowidzących
Rezerwacja on-line
~ wieczorne grilowanie ~
~ wieczorne grilowanie ~
~ apartament ~
~ apartament ~
~ pokój z aneksem ~

Willa Marcel zaprasza na nocleg do swoich komfortowych pokoi gościnnych.

Willa Marcel

Szanowni Państwo,

Dziękujemy za odwiedzenie naszej strony internetowej i serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

W trosce o naszych Gości oddajemy do dyspozycji Willę, której wysoki standard, wyposażenie, oraz obsługa sprawi, że Państwa pobyt spełni wszelkie oczekiwania i tym samym na długo pozostanie w pamięci.

Oferujemy pobyty wypoczynkowo-rehabilitacyjne, na życzenie Gości również rehabilitacyjno-lecznicze (współpraca z najlepszymi sanatoriami), oraz kameralne spotkania biznesowo-szkoleniowe. Zapraszamy także przedstawicieli firm (również pobyty 1-dniowe). Na miejscu nasi Goście otrzymują również pełną informację turystyczną, wraz z możliwością rezerwacji wycieczek po regionie.

Posiadamy pokoje 1,2,3,4 osobowe oraz apartamenty. Dla wygody naszych Gości w naszej ofercie znajdują się specjalnie urządzone pokoje dla rodzin z dziećmi. Wszystkie pokoje w naszej Willi wyposażone są w łazienkę z natryskiem, TV, radio, internet, komplet naczyń, do dyspozycji lodówka, oraz czajnik bezprzewodowy.

Dla poprawienia komfortu podczas pobytu dysponujemy również jadalnią w której można przyrządzić sobie posiłki podstawowe we własnym zakresie, lub skorzystać z całodziennego wyżywienia (różnorodne menu) w formie cateringu.

Jednocześnie jadalnia jest wyposażona w sprzęt audiowizualny i doskonale może służyć do wspólnych spotkań lub szkoleń dla ok. 12 osób.

Na miłe wieczory lub deszczowe dni na terenie naszego obiektu znajduje się duża wiata z grillem, oraz z wygodnymi meblami ogrodowymi, oraz taras z leżakami.

Dla Państwa pojazdów dysponujemy zamykanym parkingiem, w naszej Willi można również wypożyczyć rowery.

Zapraszamy do obejrzenia naszej galeri zdjęć.

Willa marcell znajduje się w cichej, uzdrowiskowej części Buska-Zdroju, w bliskiej odległości Parku Zdrojowego 100m od Sanatorium marconi oraz bazy zabiegowej co zapewni państwu szybkie dotarcie na zaplanowane zabiegi.

Oferujemy noclegi w Busku-Zdroju w komfortowo urządzonych i wyposażonych pokojach, apartamentach ,pakiety pobytowe weekendowe i tygodniowe oraz wczasy. W porach deszczowych oferujemy możliwośc korzystania z zadaszonego ogrodu.

 

Jak do nas dojechać?

Busko – Zdrój posiada połączenia autobusowe z wieloma miastami w Polsce: Kielcami, Krakowem, Warszawą, Katowicami, Sosnowcem, Tarnowem, Łodzią, Lublinem, Wrocławiem, Jasłem, Krosnem, Żywcem, Krynicą, Muszyną, oraz ponidziańskimi miejscowościami: Pińczowem, Stopnicą, Solcem Zdrojem, Wiślicą, Jędrzejowem, Szańcem.

Ponadto Busko posiada połączenia busowe z Kielcami, Pińczowem, Solcem Zdrojem, Nowym Korczynem, Sosnowcem oraz Krakowem.

www.muszkieter.pl

Centrum miasta stanowi jego rynek (Pl.Zwycięstwa), w pobliżu którego znajduje się przystanek autobusowy. Dworzec autobusowy połozony jest w części uzdrowiskowej miasta (ul.Waryńskiego). Część uzdrowiskową z miastem łączy deptak (al.Mickiewicza) oraz przeznaczona dla ruchu samochodowego (ul.Kopernika).

Dworzec PKS

ul. Waryńskiego, tel. (041) 378-35-49

www.pks-busko.com.pl

Taxi

Tel. (041) 378-23-27, kom. 500 095 117

Agencja Turystyczna "DAL" - wycieczki krajoznawcze

Informacja i rezerwacja: 604-445-171

MAPA DOJAZDU

 

 

 

 


REZERWACJA


Przyjazd *Wyjazd *
Rodzaj pokoju *
Imię *Nazwisko *
PESEL *
Miejscowość *Kod pocztowy *
Adres zamieszkania *
Telefon kontaktowy *Adres e-mail
UWAGI
W polu UWAGI prosimy o określenie dalszych Państwa życzeń co do pokoju, zwłaszcza jeżeli są one uwarunkowane stanem zdrowia.Prosimy również podać liczbę osób,dla których rezerwowany jest pokój w przypadku wyboru pokoju wieloosobowego.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie mioch danych osobowych tylko i wyłącznie dla potrzeb rezerwacji on-line.*

* - pola oznaczone gwiazdką są wymagane

Zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 o ochronie danych osobowych (Dz.U. Nr 133 poz. 883 zpóź. zmianami) informacje te zostaną wykorzystane tylko i wyłącznie dla potrzeb rezerwacji on-line i nie zostaną udostępnione osobom trzecim.
×